Powered by Kleeja

● قوانین

قوانین :
کاربر گرامی ، آپلود سنتر حامیان ولایت بر روی رعایت قوانین بسیار سخت گیر بوده و سرویس دهی بدون اختلال به کاربران خود را ، از هر چیز دیگر مهم تر میداند . لذا از شما خواهشمندیم قبل از ثبت نام و استفاده از سرویس ، حتما قوانین زیر را مطالعه نمایید

شرایط استفاده از سرویس :
کلیه کاربران و میهمانان سرویس آپلود سنتر حامیان ولایت ، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس حامیان ولایت می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران اینترنت و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که حامیان ولایت از سرویس آنها استفاده می کند. این شرایط جامع و کامل نبوده و حامیان ولایت حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در آدرس http://www.upch.ir/go.php?go=rules برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق گزارش تخلف یا صفحه تماس با ما به حامیان ولایت اعلام گردد.
1- تبعیت از قوانین جاری کشور اسلامی ایران الزامیست.
2- آپلود تصاویر مغایر قوانین کشور ایران ممنوع بوده و در صورت مشاهده ، تمامی تصاویر کاربر خاطی بدون تذکر حذف خواهد شد ، علاوه بر آن در صورت لزوم آی پی آپلود کننده در اختیار مراجع قانونی قرار داده خواهد شد.
3- آپلود تصاویر وحشت ناک ممنوع است .
4- آپلود تصاویر زنان و دختران کم حجاب و بی حجاب ممنوع است .
5- آپلود تصاویر و فایل با حجم بالا امکان پذیر نیست .
6- تصاویر هیج گاه حذف نمی شوند مگر اینکه قوانین سایت ما را نقض کنند .
7- آپلود سنتر حامیان ولایت هیچگونه مسئولیتی در قبال فایل های منتشر شده از سوی کاربران را در اینترنت را ندارد و در صورت درخواست مراجع فایل ها جابجا یا حذف خواهند شد .

ما این تضمین را می دهیم تا اطلاعات شخصی کاربران هیچگاه در اینترنت منتشر نشود

queue